Tim Gorreê vaste nieuwe hoofdtrainer!
Fantastisch nieuws! Naar aanleiding van de vele positieve berichten die we van onze trainende leden hebben vernomen zijn wij verheugd mee te kunnen delen dat we Tim Gorreê bereidt hebben gevonden om zich voor de langere termijn als hoofdtrainer aan TV Rosmalen te verbinden.
Zoals velen van jullie al opgemerkt hebben brengt Tim een legio aan ervaring met zich mee. Wij zijn er dan ook van overtuigd dat hij, samen met Jannet, het niveau (en het spelplezier) van zowel jong als oud op een hoger plan kan brengen. Naast het verzorgen van de trainingen zal Tim de vereniging adviseren op diverse aspecten om zo het aanbod aan de leden verder te kunnen versterken. Tim zelf heeft aangegeven onder de indruk te zijn van het enthousiasme en de leergierigheid van de trainende leden en graag hier voor een langere termijn werkzaam te zijn. Zowel Tim als de vereniging hebben dan ook de intentie uitgesproken om voor minimaal 3 jaar de samenwerking aan te gaan.
Nieuwsgierig naar ons nieuwe trainingsduo? Schrijf je NU in voor de nieuwe trainingsronde (senioren) Ook zullen er weer competitietrainingen worden georganiseerd. De captains ontvangen hier komende week meer informatie over.